Nowości w księgarni

W księgarniach PROFINFO (dawniej LexisNexis) jest pełno nowości. Rok 2015 przyniósł kilka interesujących pozycji, których nie można pominąć. Przedstawiamy nowe wydania, które zawierają najbardziej aktualne informacje dotyczące poszczególnych dziedzin prawa i są już dostępne na stronie.

„Zasada obywatelstwa w prawie prywatnym międzynarodowym. Zagadnienia podstawowe”40444649_zasada-obywatelstwa-w-prawie-prywatnym-miedzynarodowym-zagadnie

Przez ostatnie lata polskie przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na podjęcie działań mających na celu ekspansję na rynku zagraniczne. Działania mające przynieść wielkie korzyści często napotykają wiele problemów ze względu na kolizję prawa – ojczystego z zagranicznym.

Monografia M. Pilcha zawiera dokładne opracowanie i przedstawia strukturę prawa prywatnego międzynarodowego. Porusza problemy związane ze zmianą obywatelstwa w momencie, gdy jest to czynnik decydujący w sprawach np. spadkowych lub małżeńskich. W treści monografii można znaleźć krytyczną analizę dotyczącą doktryny i orzeczeń polskich, zagranicznych oraz europejskich.

Adresatem tej publikacji są przede wszystkim sędziowie oraz pracownicy administracji centralnej. Z pewnością będzie przydatna dla radców prawnych oraz adwokatów, niemniej jednak pasjonaci i studenci prawa z pewnością znajdą ciekawe informacje.

„Ceny transferowe. Mechanizmy ustalania i zarządzanie ryzykiem”ceny-transferowe-mechanizmy-ustalania-i-zarzadzanie-ryzykiem

Ta pozycja szczegółowo omawia aspekty prawne dotyczące restrukturyzacji działalności gospodarczej czy informacje niezbędne do identyfikacji podmiotów gospodarczych.

Adresatami tej książki są przede wszystkim zarządzający finansami spółek, księgowi, doradcy podatkowi czy tez wykładowcy akademiccy i prawnicy.

Autorzy wydanej pozycji są ekspertami w swojej dziedzinie, posiadają niezbędne doświadczenie i wiedzę, z którą warto się zapoznać.

Oprócz powiększającej się kolekcji w naszej księgarni dzieje się znacznie więcej. Aby być na bieżąco warto odwiedzić https://www.profinfo.pl/polaczenie/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s